Organizační struktura

Kontakty na zaměstnance:  Pevná linka: Mobil: E-mail:
Lesní správce Ing. Aleš Kilb 956235101 724524886 ales.kilb@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Jiří Kšír 956235102 725257753 jiri.ksir@lesycr.cz
Referent odbytu Ing. Josef Beneš 956235103 724524864 josef.benes@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing. Magdalena Tučková 956235106 725980465 magdalena.tuckova@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Zdeňka Rytířová 956235112 725627467 zdenka.rytirova@lesycr.cz
Účetní I Lenka Kronďáková 956235104 725257286 lenka.krondakova@lesycr.cz
Účetní II Lenka Videmanová 956235105 725257287 lenka.videmanova@lesycr.cz
Technik lesní správy Petr Šilha 956235113 724524396 petr.silha@lesycr.cz
Technický pracovník LH Iveta Soukupová 956235114 606777082 iveta.soukupova@lesycr.cz
Adjunkt Bc. Kateřina Zimanová 956235107 724523440 katerina.zimanova@lesycr.cz
Adjunkt Michal Jirásek   725 129 499  michal.jirasek@lesycr.cz
Domovník Josef Vydra   725257302  
Traktorista – mechanizátor Josef Šulko   725673210  

Revíry

Název revíru: Revírník: Mobil: E-mail:
R1-Český Jiřetín Ing. Jan Fiedler 724 623 884 jan.fiedler@lesycr.cz
R2-Klíny Jan Bradáč 725 673 106 jan.bradac@lesycr.cz
R3-Vřesoviště Pavel Vajnar 724 524 890 pavel.vajnar@lesycr.cz
R4-Lom      
R5-Stropník Matej Saksun 725 257 837 matej.saksun@lesycr.cz
R6-Moldava Martin Kotrch 725 831 555 martin.kotrch@lesycr.cz
R7-Bouřňák  Dalibor Krůpa  725 129 527 dalibor.krupa@lesycr.cz
R8- Košťany Pavel Hajduk 724 524 895 pavel.hajduk@lesycr.cz
R9- Semeniště Pavlína Voláková 725627741, pevná 956235110 pavlina.volakova@lesycr.cz
R10-Osek  Adam Urban  725 627 466  adam.urban@lesycr.cz
R15-Zámecké Miroslav Kšána 724 524 900 miroslav.ksana@lesycr.cz
R21-Barvář Jiří Kronďák 724 524 948 jiri.krondak@lesycr.cz
R22-Unčín      
R23-Telnice Michal Švajgl 724 524 940 michal.svajgl@lesycr.cz
R24-Petrovice Ing. Lukáš Křídlo 724 524 939 lukas.kridlo@lesycr.cz
R25-Chlumec Bc. Jan Matiáš 725 129 373 jan.matias@lesycr.cz